sobota, 22 marca 2014

Gdzie i jak oglądać galę KSW 26? Online przez internet czy w tv?


Już dziś przed nami wielkie wydarzenie, gala KSW 26. Już za kilka godzin będziemy świadkami emocjonujących walk. Gdzie jednak możemy obejrzeć galę?
Gala rozpocznie się o godzinie 19, będzie dostępna w telewizji w systemie ppv oraz online przez internet na kilku platformach. Dostęp do gali oferuje przykładowo Cyfrowy Polsat, który oferuje transmisję gali w jakości SD oraz HS. Transmisję można wykupić wysyłając sms lub w internetowym centrum obsługi klienta. Może ewentualnie zadzwonić do telefonicznego centrum obsługi klienta.
Druga możliwość to obejrzenie transmisji online przez internet. Tą możliwość daje nam IPLA. W IPLA również transmisja będzie nadawana w jakości SD i HD. Aby zamówić dostęp do transmisji w IPLA należy przejść na ich stronę internetową czyli http://www.ipla.tv znaleźć interesujące nas wydarzenie czyli galę KSW 26 a następnie wykupić dostęp. Po wykupieniu dostępu otrzymamy odpowiedni kod. Za dostęp można zapłacić przelewem lub kartą płatniczą.

Jest jeszcze trzecia możliwość gdzie możemy obejrzeć galę również przez internet. Jest to oczywiscie strona http://www.kswtv.com/ Wykupując tutaj dostęp oprócz transmisji gali zyskujemy również możliwość zobaczenia co dzieje się za kulisami gali, np. w szatniach zawodników.